O Naszej Firmie

Firma nasza powstała z pasji do motoryzacji. Od zawsze motoryzacja była naszym konikiem i pasją, która sprawiała wiele radości. Pasja przerodziła się w całkowicie legalną działalność, gdzie każdy sprzedawany przez nas samochód jest wolny od wad prawnych i jest z legalnego źródła i 100% pewnym przebiegiem.

Dlaczego akurat samochody z Japonii? Po wnikliwych analizach, oględzinach wielu aut, sprawdzeniem ich stanu możemy śmiało powiedzieć, że w Europie ciężko o takie egzemplarze samochodów. Japończycy są bardzo pedantyczni w dbaniu o swoje samochody. Dodatkowo posiadając w Japonii samochód niemiecki z kierownicą po lewej stronie jest uznawane za synonim luksusu i wysokiego statusu społecznego. Takie samochody użytkowane są najczęściej jedynie na weekendowe wypady lub zloty. Ponadto kultura dbania o samochód i jego regularnego i właściwego serwisowania jest dużo wyższa niż w Europie i jest sprawą honoru dla Japończyków także sumienna sprzedaż.

Z uwagi na to iż kierownica jest po ,,niewłaściwej” stronie bardzo ciężko jeździ się takimi samochodami po Japonii, dlatego sprowadzane przez nas samochody mają niskie przebiegi i w pełni oryginalne. Samochody z rynku Japońskiego niczym nie odbiegają od aut europejskich i nie ma potrzeby przeprowadzania żadnych zmian w samochodach tak jak z rynku USA.

Samochody z USA w większości przypadków bywają uszkodzone kupowane na aukcjach z ubezpieczalni lub prywatnych powypadkowych i często wiąże się z nimi zła przeszłość. Dodatkowo auta takie trzeba dostosować do norm europejskich.

W samochodach z Japonii całkowicie nie musimy nic robić z tych rzeczy, jedynie wymienić olej dla własnego bezpieczeństwa, ale nawet to zrobimy dla Państwa, aby sprostać wymaganiom przyszłego klienta.

Dzięki szerokim kontaktom i współpracy również z pasjonatami i osobami, które rzetelnie przeprowadzają inspekcje już na samym początku, wybieramy tylko najlepsze egzemplarze.

Wierzymy, że takie podejście i uczciwość na każdym kroku zaprocentuje i jeśli, ktoś zakupi u nas samochód na pewno się nie zawiedzie, poleci nas znajomym, rodzinie itd. Dlatego właśnie tym chcemy się wyróżniać.

Nie, sprzedać samochód raz i się z tego cieszyć, że udało nam się kogoś oszukać. Lecz nam przyświeca inna idea i uważamy że zostanie to docenione. Pracujemy ciężko, ale solidnie na swoją renomę i dołożymy wszelkich starań by efekt finalny był jak najlepszy.

Każde sprowadzone przez nas auto poddawane jest kompletowi opłat celno skarbowych takich jak cło, vat, akcyza, przegląd oraz tłumaczenia dokumentów. Jedynie na Państwa głowie pozostanie udanie się do urzędu w celu rejestracji nowego nabytku.
Dodatkowo każde auto poddajemy profesjonalnemu detailingowi po to aby wydobyć piękno samochodu oraz zabezpieczyć go na kolejne lata. Na Państwa życzenie możemy auto zabezpieczyć także powłokami ceramicznymi bądź kwarcowymi. Przeprowadzimy serwis wymieniając, nowe oleje oraz filtry i jeśli zaistnieje potrzeba wymienimy także inne rzeczy. Na samym końcu możemy dostarczyć samochód pod wskazany adres, wasze drzwi lub nawet wjechać nim do waszego garażu.

W naszej ofercie możecie zobaczyć różnorodne samochody, takie jak:

– OLDTIMERY
– YOUNGTIMERY
– SAMOCHODY LUKSUSOWE
– SAMOCHODY SPORTOWE
– SAMOCHODY WSPÓŁCZESNE

Jeśli interesuje Państwa konkretny model samochodu, skontaktuj się z nami znajdziemy go dla Ciebie i dostarczymy pod twoje drzwi. Życie jest zbyt krótkie by tylko marzyć, pora spełniać swoje marzenia, a my postaramy się pomóc w ich realizacji.
Samochody klasyczne, youngtimery, oraz rzadkie egzemplarze to doskonała inwestycja na przyszłość. Zamiast pozornie oszczędzać w banku, zainwestuj w klasyka! To doskonała inwestycja ponieważ takich samochodów już nie będzie. Nie znajdziecie za kilka lat samochodów z takim przebiegiem bądź z takimi silnikami i takim stanie jakie oferowane są przez nas.
Spełnij z nami swoje motoryzacyjne marzenia, przyjedź na jazdę testową i oględziny, a z ceną zawsze się dogadamy. Marzenia są bezcenne!!!

Do zobaczenia przy aucie!!!

Odwiedź Nas

Spełnij z nami swoje motoryzacyjne marzenia, przyjedź na jazdę testową i oględziny, a z ceną zawsze się dogadamy. Marzenia są bezcenne!!!

Do zobaczenia przy aucie!!!

Kontakt

725 699 921

Siedziba Firmy

Baszyn 8
56-160 Wińsko

Skokowa ul. Leśna 7
55-110 Prusice

Email

boronk512@gmail.com

Wyślij Nam Wiadomość